Přehled recenzí

VLOŽIT RECENZI 


milhause hk
Na voze MB třída E r.v.2018 černá barva… 13 poškození většinou u parkování bezohledných lidí.. technik přijel k nám za tři hodiny bylo auto jako nové. Sledovat technika při práci byla radost. Poradí ,vysvětlí a také vidí co vy nevidíte. Skvělý přístup ,domluva a také cena, více než poloviční než Doktor Důlek s.r.o. Hradec Králové…Doporučujeme všema deseti..

Antonín S.

Dobrý den, na parkovišti jsem přišel u svého vozu Ford Kuga ze strany bezohledných „občanů“ k celkem třem důlkům, které mi firma Technik PDR opravila tak, že je vůz jako nový. Příjemné a profesionální jednání. 100% spokojenost a mohu jedině doporučit !!!

Ondra N.

Velice doporučuji,100% kvalita a profesionalita,podobné poškození PZ lemu u vozidel Ford Kuga a Renault Modus-max.spokojenost!!! Upřímně mohu doporučit…

 

SL Invest s.r.o.

S touto firmou spolupracujeme již delší dobu a vždy jsme byli s výslednou prací maximálně spokojeni. Vřele doporučujeme a těšíme se na další spolupráci. Za společnost SL Invest s.r.o. Lukáš Szoták.

Emanuel Konvalinka

Oprava 6 dolíků na supu 2. Za hoďku hotovo a po důlkách ani stopy. Super přístup i s odborným výkladem. Doporučuji.

Ondřej K.

Vlastním Passat B6, poptaval jsem opravu drobných promacklin na obou bocích. Oprava dopadla na výbornou i jednání bylo super. Ještě jednou děkuji za opravu.

 

Pavel M.

Svoji neopatrnosti jsem si na své Audi Q5 udělal ,,lavor” ve dveřích , , ve značkovým servise doporučené klepani a stříkani celých dveří , což jsem nechtěl kvůli originalitě stavu vozu a tak jsem hledal a reference byly na pana dobre ale výsledek byl ještě lepší , Není to vidět a lak zachován , tak mohu doporučit , cena v pohode , příjemný a termín dodržel . Pavel M. , Hradec Kralove .

 

Zdeněk Kopecký

Dobrý den, vlastním Mitsubishi ASX. Při parkování jsem jsi poškodil zadní dveře vozu. Po neštevách několika autolakýren mě bylo řečeno že musí následovat vyrovnání dveří za použití svářecí techniky a pak lakování. Poté mě velice můj dobrý komarád doporučil firmu Technik PDR která sídlí v Praskačce. Tam mě na počkání dali vozidlo bez použití svářecí techniky a lakování dali do původního stavu. Za co jim, ještě jednou Děkuji a vřele Doporučuji. Zdeněk Kopecký